obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
J.Špalek
Všechno je o lidech .. velký dík Mgr.Kolišové za perfektní jednání při výběru hůlek a dalšího příslušenství ! Je to dáma na svém místě, ví o čem mluví, je milá a příjemná v jednání. Takovéto zaměstnance, na profesionální úrovni by si měl zaměstnavatel, vždy jen a jen vážit ! Prošel jsem velké množství nabídek, jednal s mnoha dodavateli ve stejném oboru..ale žádná konkurence se vám (Vám) v současné době nevyrovná. Jste jedničky !


Eva
Zboží, které jsem chtěla, měl pouze tento obchod Mám ty nejlepší zkušenosti s tímto obchodem, ačkoliv jsem nakupovala poprvé Obchod vřele doporučuji, ochota a vstřícnost se dneska často nevidí


Leki Spin

Výrobce: Leki

EAN: 4028173753970
Kat. číslo: 65026161
Kategorie: Nordic walking - hole
Původní cena: 1 740 Kč
Cena bez DPH: 1 198 Kč
Cena s DPH: 1 450 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Materiál: hliník 7075
Délka: 100-130 cm
Barva: černá s červenou
Poutko: odepínací
Velikost rukavičky: universální S-L
Hrot: karbidový
Skládací: ano

Nejlevnější a nejzákladnější hliníkové skládací hůlky od německé firmy Leki. Jsou z hliníku a rozpětí mají od 100 cm do 130 cm. Rukavička je odepínací. Barevná kombinace černá s červenou. Madla jsou pryžová. Leki má speciální aretační systém, který i při špatném utažení by měl zabránit úplnému povolení hůlky a tím její zkrácení. U tohoto systému upínání rukaviček, které má Leki u nižších modelů, si dejte pozor na úplné zacvaknutí rukaviček, jinak Vám může hůl upadnout. Rukavičky mají velikost S-M-L a hodí se na většinu rukou, ale na úplně velké ruce nejsou. V maximálním složení mají lehce pod 100 cm. Hole dodáváme i s botkami na asfalt.


Hodnocení zákazníků:
Ověřený zákazník
Klady: Výborné, manželka je nadšeníá

Dále vás může zajímat: