obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Olanela
Doporučuji, okamžitá reakce, zboží vysoké kvality, milá obsluha, umějí poradit


Josef
Bezproblémové, korektní jednání ze strany prodávajícího. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.


KV+ Prestige Clip

Výrobce: KV+

EAN: 2000045140004
Kat. číslo: 5W09CBG
Kategorie: Nordic walking - hole
Původní cena: 3 249 Kč
Cena bez DPH: 2 388 Kč
Cena s DPH: 2 890 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Materiál: 100% karbon
Délka: 105 cm
Barva: zeleno-modrá
Poutko: Odepínací
Velikost rukavičky:
Hmotnost: 65 g/m
Hrot: dráp
Na běhání: ano

Prestige jsou nejvyšší třída holí, které si na nordic walking od této firmy můžete zakoupit. Hole mají 100% karbonu, proto jsou velmi lehké (65 g na metr výšky), ale přitom velmi pevné. Hodí se pro všechny, co nechtějí u hole žádné kompromisy.Velmi kvalitní švýcarské hole, které znají především běžkaři. Například Lukáš Bauer s nimi běhal sezónu, kdy vyhrál Tour de Ski. Prestige jsou nejvyšší třída holí, které si na nordic walking od této firmy můžete zakoupit. Hole mají 100% karbonu, proto jsou velmi lehké (65 g na metr výšky), ale přitom velmi pevné. Hodí se pro všechny, co nechtějí u hole žádné kompromisy. Velkou výhodou u těchto holí je korkové madlo a odepínací rukavička. Navíc u nich najdete skvělý ocelový dráp, který se zakousne do každého povrchu. Cena holí je za jeden pár i s botkami. S rukavičky jsou na hodně dorbné ruce (až dětské), M/L sedí na většinu rukou, XL vlote na opravdu velké ruce.


Hodnocení zákazníků:
Ověřený zákazník: Velmi lehké hůlky,perfektní uchycení rukaviček,místo hrotu dráp se kterým se lépe odrážíte při chůzi. Doporučuji tyhle hůlky všem co se rádi pohybují v přírodě.


Ověřený zákazník: Velmi lehké hůlky,perfektní uchycení rukaviček,místo hrotu dráp se kterým se lépe odrážíte při chůzi. Doporučuji tyhle hůlky všem co se rádi pohybují v přírodě.


Ověřený zákazník

Ověřený zákazník

Ověřený zákazník: Vybrala jsem si produkt na doporučení Jsem spokojená


Ověřený zákazník: Hůlky mi dělají radost, již dlouho jsem je měla v hledáčku a jsem s nimi moc spokojená. Jsou lehké, pevné, rukavičky maji šikovné odepínání, celkově jsou pěkné. Doporučuji


Ověřený zákazník
Klady: L


Ověřený zákazník
Klady: lehoučké


Ověřený zákazník: Minimální hmotnost., Hole umožňují svižný odpich . Protože madlo je korkové, je mnohem příjemnější v ruce než plast. Rukavička skvěle sedí a je odpínací. Líbí se mi celkový vzhled. Domnívám se, že se jedná o špičkové hole za přijatelnou cenu.


Ověřený zákazník
Klady: Lehoučké, pěkné


Ověřený zákazník: Výborné hůlky pro Nordic Walking od firmy KV + Prestige Clip. Koupím je i dceři, ať mi je pořád nebere :-)

Klady: Výborné, lehké a uchycení rukaviček, no to je bomba - výborné. Opravdu lehoučké a navíc krásné provedení mají


Ověřený zákazník
Klady: Skvělé, lehoučké, skvěle padnoucí. Bezkonkurenční


Ověřený zákazník
Klady: super nic


Ověřený zákazník: Na radu Mgr. Kolišovej som sa pred dvoma rokmi rozhodol pre palice KV+ a 100% spokojnosť; problémom je iba silný vietor (sú ľahké a "odfukuje" ich...). Každopádne sú vhodné nielen pre začínajúcich, ale i pokročilých "walkerov". Druhý pár používa manželka, ktorá oceňuje minimálnu váhu, strih rukaviciek a tlmenie karbónu. Farba je taktiež v poho... . Ceny v obchode považujem za prijateľné.


Krtek PH
Klady: pevnost lehkost kvalita zpracování korkové madlo


Ověřený zákazník
Klady: Lehké, krásné štíhlé hulky.


Ověřený zákazník
Klady: Lehké hole, výborně se s nimi chodí!


Ověřený zákazník
Klady: Lehké, pevné.


Ověřený zákazník: Hůlky 100% splnily moje očekávání. Chůze s nimi je požitkem.


Peter_SK: NW palice KV+ Prestige odporúčam všetkým, kt. robia NW príležitostne, príp. rekreačno-výkonnostne. Na tvrdom podklade (s gumovými botkami) i v teréne sú super. Rukavičky (mám veľ. M-L) tiež v pohode. Palice bez problémov s otrasmi prenášanými do lakťa ako u mojich predchádzajúcich "No Name" palíc. Botky Boubín sú taktiež skvelé. ...ďakujem Mgr. K. Kolišovej za kvalifikované poradenstvo s výberom konkrétnych palíc danej značky.

Klady: Super Zatiaľ žiadna


Ověřený zákazník

Ověřený zákazník
Klady: Výborné lehoučké hole.


Ověřený zákazník

Iveta Pleyerová: Na Vaše doporučení jsem zakoupila tyto hole a jsem velmi spokojena. Moc děkuji za pomoc při jejich výběru.

Klady: Velmi lehké a krásné!

Zápory: Nic


Pavel: Vybral jsem si zcela intuitivně.Chodí se s nimi výborně,hlavně v terénu,osobně upřednostňuji celé hůlky.Takže doporučuji.

Klady: Lehké,fajn rukavička,dráp místo bodce.

Zápory: Trochu mám obavu z plastového čepu uchycení rukavičky.


Ověřený zákazník: bezproblémový nákup


Ověřený zákazník: Malá vaha, dobře padnou i rukojeti i řemínky


Jan Marek: Hůlky jsou velmi lehké, takže z hlediska váhy o nich skoro nevíte. Zato se o ně můžete naplno opřít. Rozhodně se dá na ně spolehnout. Mají odepínání rukaviček, kde na rukavičce je pevný plastový pásek, za který se rukavička upne do hole. Tento pásek trošku vadí v okamžiku, kdy bych si chtěl rukavičku nechat na ruce a mít pouze odepnutou hůlku - není to ale nic kritického. Jinak jsou to rozhodně špičkové hole, výborně se používají.

Klady: + špičkové lehké hůlky


Kolda Blázen Hronovský: 1) potřeboval jsem nové hole 2) zavolal jsem do obchodu protože nabízejí poradenství 3)paní z obchodu byla velice příjemná a bylo poznat že tomu rozumí a hlnvně mi skvěle poradila (původně jsem chtěl jiné hole než ty co jsem si koupil) 4)hole jsem obědnal v pátek a v uterý bylo doma !!! 5)přeji obchodu škola chůzé at se mu daří a dlouho vydrží !!!

Klady: hole splnuji vše co prodejce uvádí a jsou ŮŮŮŮžasné, jsem opravdu moc moc spokojen


Laďa: Z počátku jsem váhal, zda mám dát víc jak 2000 za jenom hůlky. Ale po prvním užití jsem se ujistil, že to byly po čertech dobře vyhozené peníze :-). A na závěr této "ódy na radost" tip pro vás, přátelé pohybu : Vyzkoušejte běh s hůlkami, je to paráda!

Klady: Minimální hmotnost, při 135 cm váží jedna hůlka 155 gr /zváženo/, daná 100% použitím carbonu. Hole je tuhá a umožňuje svižný odpich. Kvalitní dráp se mi pro běh jeví lépe než klasický hrot. Madlo je korkové, což je mnohem příjemnější v holé ruce než plast. Rukavička ve třech! velikostech je šikovně řešena a navíc je odpínací, to mi max. vyhovuje - když běžím po asfaltu, tak hůlku jednoduše odepnu. V neposlední řadě se mi líbí kvalita povrchu hole a celkový vzhled. Chcete-li špičkovou hůlku za stále přijatelné peníze, tak jste na správné adrese :-).

Zápory: Nic jsem neobjevil.


Ověřený zákazník: Výborné

Klady: výborné bez chybičky, doporučuji

Dále vás může zajímat: