obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Olanela
Doporučuji, okamžitá reakce, zboží vysoké kvality, milá obsluha, umějí poradit


Markéta
Vřele doporučuji.


Leki CROSS TRAIL FX SUPERLITE COMPACT

Výrobce: Leki

EAN: 4028173358243
Kat. číslo: 65426851
Kategorie: Nordic walking - hole
Původní cena: 5 490 Kč
Cena bez DPH: 3 388 Kč
Cena s DPH: 4 100 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Materiál: 100 % karbon
Délka: 100-120 cm
Barva: bílá s tmavě fialovou
Poutko: odepínací Shark
Velikost rukavičky: S-M-L
Hmotnost: 180 g
Hrot: karbidový
Skládací: ano

Hůlky, které v sobě kombinují trekingové madlo s nordic walkingovou rukavičkou. Jsou skvěle skladné (42 cm ve složení), lehoučké (180 g) a mají nastavitelnou délku od 100 - 120 cm.

Nově vymyšlené madlo od Leki se jmenuje Cross Shark. Jak už je posledních pár let u Leki dobrým zvykem, rukavičky odepnete jednou rukou. Moc příjemné a pohodlné. Prodloužené měkčené korkové madlo umožňuje přechycení hole při dlouhém stoupání. Rukavičky jsou u dámského modelu velikost S-M-L, což je skvělé, protože opravdu padnou na dámské ruce.

Toto je hůl stvořená pro výletníky, na dlouhé pochody a pro ty, co se oddávají dlouhým běhům a mají představu, že si v průběhu času délku hole budou upravovat. 100% karbon zajišťuje skvělou tlumivost, hůlky jsou snadno nastavitelné a složitelné.

Jako bonus u holí potěší pytlíček, kam si můžete hůlky uložit. Hole nemají botky, proto jestli chcete chodit i po asfaltu, doporučuji přikoupit botky. Můžete jak Leki botky, tak české botky Boubín. Nevíte jak složit hůlky u nás zakoupené, nebojte se zavolat (telefon najdete v kontaktech), nebo to zkuste video níže.


Dále vás může zajímat: