obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Marie
Doporučuji


kolja
Solidní obchod, doporučuji!


Fizan Compact MS Blue

Výrobce: Fizan

EAN: 8056420785494
Kat. číslo: S227103
Kategorie: Trekingové hole
Původní cena: 2 090 Kč
Cena bez DPH: 1 469 Kč
Cena s DPH: 1 777 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Materiál: hliník Alu 7001
Délka: 59 - 132 cm
Barva: světle modrá s černou
Hmotnost: 158 g
Skládací: ano

Světlounce modré, lehounké, hliníkové hůlky na trek se šátkem na hlavu, nebo krk, který je stejném vzoru, jako hůlky, takže budete pěkně ladit.

Hole Fizan mají pryžové madlo a poměrně příjemné pásky, na ruce, není to takový samet, jako třeba Leki, nebo Komperdell, ale zase italské hole Fizan to umí zohlednit v ceně hůlek. 

Jak už to u Fizanů bývá, jdu hlavně po váze, která je u těchto hůlek opravdu nízká a to 158 g na jednu hůl. To docílí tenčeným hliníkem, což může být někdy problém, protože tenčený hliník nevydrží tolik, ale jestli jdete po váze a ceně, pak Fizan compact bude jasnou volbou. Když budete mít štěstí v neštěstí a hole se vám povede zlomit na spodní, nebo prostřední části, tak výrobce nabízí bezplatnou výměnu. Když se vám ale povede zlomit horní část, tak máte bohužel smůlu a potřebujete hole nové...

Hole se dají složit na krásných 59 cm a vytáhnout až na 132 cm.

V příslušenství krom šátku naleznete ještě botky na asfalt, budete-li chtít trvanlivější gumu, pak doporučuji české botky Boubín, které naleznete u nás v sekci příslušenství. Dva páry talířků jsou dodávány společně s hůlkami, zvládnou lehký poprašek, bahno, písek, ale do hlubšího sněhu to moc není. Karabinka Fizan je spíše okrasná, ale třeba ji smysluplně využijete. Když si proklikáte obrázky, tak uvidíte vše, co je přibaleno k těmto hůlkám.

 


Dále vás může zajímat: