obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Šenkyříková
velice dobrá osobní-mejlová komunikace s paní Kolišovou.Potřebovala jsem ty hole na dovolenou a opravdu dorazily včas.Díky za to:):):)


Markéta
Vřele doporučuji.


USWE Outlander 3 - crazy yellow

Výrobce: USWE

EAN: 7350069252951
Kat. číslo: V-2061002
Kategorie: Ledvinky a batohy
Původní cena: 3 090 Kč
Cena bez DPH: 2 306 Kč
Cena s DPH: 2 790 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Barva: svítivě žlutá
Hmotnost: 370 g
Na běhání: ano
Objem batohu: 3 l

Švédská firma USWE se pyšní systémem NDM (No Dancing Monkey). Co si pod tím představit? Jednoduše, tento batoh na vás bude sedět jako přibitý. Byl totiž testován profesionálními cyklisty, běžci, běžkaři a motokrosaři, tak aby skutečně držel na těle, co nejlépe. Čtyřbodový systém uchycení s nastavitelnými popruhy na ramenou a v podpaží dokonale tlumí nárazy, redukuje tlak na ramenou a díky strečovým vložkám poskytuje naprostou svobodu pohybu.

Batůžek Outlander 3 je vhodný na tréninky i závody na kole, v běhu, na běžky a v neposlední řadě i na nordic walking, ale jestli ho vezmete s sebou i na jiné aktivity, tak se určitě bránit nebude a skvěle poslouží.

Oproti modelu Outlander 2 je tento batůžek o 1 litr větší (celkový objem batohu je 3 l) a má praktickou odepínací kapsičku, která zvětšuje tento batoh právě o zmiňovaný litr.

Batoh má ventilovaná ramena, vodě odolnou kapsu na telefon a vak na vodu o velikosti 1,5 litru. Váha batohu je 370 g a jeho rozměry 38 x 17 x 12 cm.


Dále vás může zajímat: