obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Vánoční nabídka lymfatických masáží od Ilony Veselé
Vánoční nabídka lymfatických masáží
 
nákup dárkového poukazu na ruční lymfatickou masáž 5 terapií za 2.950,- Kč
 
Předpokladem zdraví každého člověka je dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému. Nevhodná potrava, stres, onemocnění – to vše zvyšuje zátěž našeho imunitního systému. Může se projevit únavou, slabostí, vyčerpaností, otoky či zduřením lymfat.uzlin. V důsledku nesprávně fungujícího lymfatického systému se objevuje také celulitida, otoky, zadržování vody v těle, křečové žíly a metličky na kůži.
 
Lymfatický systém je přetížen též při  jednostranné zátěži (např. dlouhé stání) apod. může být také ale narušen po operaci, úrazu či prodělaném infekčním onemocnění.
 
Manuální lymfatická masáž je dnes vzhledem ke stále přibývajícím příznakům oslabení lymfatického systému velmi vyhledávanou  terapií  žen i mužů všech věkových kategorií pro svůj vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.
 
Účinky masáže se zvyšují nenáročnými sportovními aktivitami, k nímž patří i nordic walking. Masáž je vhodná i jako prevence u sportovně aktivních klientů, kdy terapie  podporuje rychlejší odbourávání zplodin buněčného metabolismu a podporuje regeneraci svalů a dalších tkání (např. běžci, hokejisté, fotbalisté atd.), po operacích, u chronické žilní nedostatečnosti a dalších.
 
Na lymfatické masáže se můžete těšit na adrese: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o., Mezibranská 21, Praha 1
 
Objednávky směřujte přímo na Ilonu Veselou tel. 608 700 555