obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Vánoční výlet z Roztok přes Kozí hřbety do Únětického pivovaru
Datum konání: sobota 12.12.2015
Místo konání: Roztoky - Únětice
Sraz: v 10.00 před nádražím v Roztokách u Prahy, vlak jede z Masarykova nádraží v 9.40. Dá se také jet autobusem z Dejvické v 9.35 je to číslo 350, ten tam je v 9.48 u nádraží. Kdo bude chtít jet autem, tak doporučuji ho nechat auto na Podbabě, na zastávce V Podbabě nastoupit do Roztok a na stejnou zastávku pak jede autobus z Únětic.
 
Délka trasy: cca 7 km
 
Hlavní cíl: neskutečné Tiché údolí a Kozí hřbety a možná i pěkné vyhlídky, ale to se uvidí, podle počasí. V Uněticích objednám místo v pivovaru, mají tam vánoční speciál (pivo), pak také samozřejmě i jídlo. Tak kdo nebude chtít si jít pak sednout do pivovaru, tak mi to prosím řekněte, ať vím zhruba, pro kolik lidí mám objednat stůl (http://www.unetickypivovar.cz/). Proto se prosím hlaste i co nejdříve, ať můžu udělat rezervaci.
 
Konec: Únětice, autobus jede každou hodinu v 50 minut
 
Co s sebou: svačinu, pití, oblečení podle počasí, botky na hole a dobrou náladu 
 
Cena: za výlet 120 Kč 
 
Prosím, v čas se nahlaste na akci a řekněte, jestli budete chtít půjčit hůlky (je nutné, abyste uvedli výšku postavy), ať je pro vás zarezervuji. Kamarády, kamarádky, manžely, manželky klidně vezměte sebou. Prosím, když víte, že nepůjdete a jste nahlášení a máte domluvené půjčení hůlek, tak se včas odhlaste, nebudu mít jinak kam dát hůlky! Děkuji.
 
Budu se moc těšit Katka Kolišová
Tel. 723 457 749 nebo info@skolachuze.cz
Kudy jsme šli
Celkem: 7 km, převýšení: 128 m, celkový čas: 2:35,44
Vánoční výlet z Roztok přes Kozí hřbety do Únětického pivovaru