obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Kurz paddleboardingu
Datum konání: 21. - 23. 6. 2013 (pátek - neděle)
Místo konání: Vodní nádrž Hracholusky, kemp Azuro, Na Radosti, 330 33 Pňovany
Lektorky: Mgr. Kateřina Kolišová, Mgr. Pavlína Jirounková
Objednání: 257713076, 723603600 (recepce), kapacita max. 14 účastníků!
Cena: 3 600,- Kč (ubytování, kurzovné, zapůjčení sportovních potřeb);  
Dotazy: katerina.kolisova@ckp-dobrichovice.cz, případně: www.ckp-dobrichovice.cz
Platba: do 31.5.2013, podrobné info na konci pozvánky 

 

ANOTACE KURZU

Rádi bychom Vám představili u nás nový sport – paddleboarding. Pádlování na prkně Vám poskytne možnost, jak se skvěle odreagovat, zaktivovat hluboký stabilizační systém a zároveň Vám může pomoci v práci s klienty. Paddleboarding je zajímavý pohyb, který není nikterak složitý, a proto je vhodný pro široký okruh zájemců bez rozdílu věku a kondice. S námi si vyzkoušíte nejen jízdu a cvičení na prkně, různé tipy a triky, ale i takovou zajímavost, jako je jóga na prkně. V ceně je zahrnuto kurzovné, zapůjčení prkna a pádla, ubytování (ložní prádlo, vybavení kuchyňky) a rekreační poplatek obci. 
Obdobný kurz zajistíme včetně akreditace i na Vaší přehradě (info@ckp-dobrichovice.cz).

O LEKTORCE MGR. KATEŘINĚ KOLIŠOVÉ 

Mgr. Kateřina Kolišová studovala na Masarykově univerzitě v Brně obor Regenerace a výživa ve sportu a magisterský obor Učitelství tělesné výchovy. Nejprve pracovala jako poradkyně ve výživových poradnách a jako fitness instruktorka zdravotních cvičení ve fitness centrech v Brně. Po škole působila dva roky jako profesionální trenérka ve veslařském klubu. V současné době je instruktorkou nordic walkingu a výživovou poradkyní v Centru komplexní péče Dobřichovice a Roseta (www.skolachuze.cz nebo na www.ckp-dobrichovice.cz/dalsi-programy-vyzivove-poradenstvi).
Jak se Kateřina seznámila s paddleboardingem?
S paddleboardingem se lektorka seznámila minulý rok, kdy ji vzal na první projížďku Václav Chalupa, který se pro tento sport neskutečně nadchnul. První pocit z jízdy na Vltavě jí utvrdil o tom, že je to skvělý sport s nedoceněnými možnostmi. Člověk stojí na nestabilní ploše a může jet kamkoliv po vodní hladině, tudíž tráví čas v přírodě. Pádlování ve stoje v sobě spojuje aerobní aktivitu - vytrvalostní, tak i lehké posilování. Kateřina na paddleboardu trénovala až do konce sezóny a nyní se o své zážitky a využití pro praxi chce podělit s ostatními.
 
Videoukázka z paddleboardingu
 
 

O LEKTORCE MGR. PAVLÍNĚ JIROUNKOVÉ 

Mgr. Pavlína Jirounková pracuje jako fyzioterapeutka v Centru komplexní péče v Dobřichovicích. Kromě fyzioterapie studovala i psychoterapii a komunikaci. Má velmi pozitivní vztah k pohybu a k životosprávě. Mezi její nejoblíbenější metody patří práce s hlubokým stabilizačním systémem a správnou koordinací pohybu. Snaží se, aby její pacienti aktivně spolupracovali při terapiích a svou aktivitou působili preventivně proti další progresi svých potíží. Zároveň dbá na to, aby se pohybem naučili relaxovat a uvolnit se. O metodu Paddelboardingu se začala zajímat v souvislosti s hlubokým stabilizačním systémem. Spojení pohybu a pobytu v přírodě považuje za velmi přínosné pro psychickou i fyzickou rovnováhu organismu.

PRO KOHO JE KURZ URČEN A CO ZÍSKÁTE

Kurz je určen pro odborný zdravotnický personál (lékaře, fyzioterapeuty), cvičitele i veřejnost. Informace jsou podávány tak, aby byly srozumitelné pro každého. Cílem je, aby účastníci zvládli správnou techniku jízdy, cvičení na prkně a aby uměli tento zajímavý druh pohybu představit i dalším včetně případné rady ohledně vhodného vybavení. 
Účastníci získají osvědčení o absolvování kurzu. Na UNIFY ČR byla podána žádost o udělení souhlasného stanoviska k započítání akce do kreditního systému. Ohodnocení: 12 kreditů. 

ČASOVÝ HARMONOGRAM KURZU

PÁTEK 21. 6. 2013
16:00 – 17:00 Prezence účastníků, ubytování
17:00 – 17:30 Představení lektorek, teorie
17:30 - 18:40 První skupina - paddleboarding (druhá skupina – lehká večeře)
18:50 - 20:00 Druhá skupina - paddleboarding (první skupina - volný program)
SOBOTA 22. 6. 2013
9:00 – 10:00 Teorie – druhá část 
10:30 – 11:30 První skupina – paddleboarding a cvičení
11.45 – 12.45 Druhá skupina - paddleboarding a cvičení
Pauza na oběd
14:00 – 15:00 Různé triky a tipy (první skupina)
15:15 – 16:15 Různé triky a tipy (druhá skupina)
Lehčí jídlo (připraví si každý sám)
17:30 – 18:30 Jóga na vodě (první skupina)
18:45 – 19:45 Jóga na vodě (druhá skupina)
NEDĚLE 23. 6. 2013
9:00 – 10:30 Paddleboarding, cvičení a delší výprava (první skupina)
10:45 – 12:15 Paddleboarding, cvičení a delší výprava (druhá skupina)
12.30 – 13.30 Shrnutí kurzu, literatura, dotazy, diplomy, rozloučení, odjezd

 

S SEBOU

Jídlo, neoprenové boty nebo neoprenové ponožky (není podmínkou), lehký tenký neopren (možnost zapůjčení), plavky, sportovní oblečení (kurz proběhne za každého počasí).

UBYTOVÁNÍ

V příjemném kempu Azuro u romantické přehrady Hracholusky u Plzně. Bydlí se ve čtyřlůžkových chatách nebo pokojích, které mají vlastní toaletu a koupelnu. Dále je možnost vlastního vaření. V ceně je ubytování + povlečení, vybavení kuchyně. V ceně není parkování (30 Kč/den), psí mazlíčci (70 Kč/den), jídlo, doprava na kurz. Dále je možné za běžné ceny kempu ubytovat i Vaše příbuzné nebo kamarády, kteří se kurzu nebudou účastnit. Více informací: katerina.kolisova@ckp-dobrichovice.cz. Stránky kempu: http://azuro-kemp.aenergo.cz.

JAK SE NA MÍSTO DOSTAT

Autem jeďte k Hracholuské přehradě do míst zvaných Radost (v mapách značeno Pňovany). Pokud se chystáte jet sami autem, pak je možné domluvit spolujízdu. Vlakem jeďte do zastávky Pňovany např. z Plzně. U vlaku Vás můžeme po domluvě vyzvednout. Poznámka: V případě, že v den konání kurzu se Vám stane neočekávaná událost, bloudíte nebo máte zpoždění, dejte nám prosím vědět na telefonní číslo 723 457 749 (Mgr. Kolišová).
 

PADDLEBOARDING U VÁS

V případě zájmu zajistíme obdobný kurz včetně akreditace u Vás. Stačí vodní plocha a osm nebo více účastníků. Dotazy zasílejte na info@ckp-dobrichovice.cz.
Těšíme se na setkání s Vámi!  Mgr. Jana Týkalová a Mgr. Kateřina Kolišová (koordinátorky kurzu)

 

 

OBJEDNÁNÍ A ZPŮSOB PLATBY

Předem děkujeme, že pozorně čtete následující pokyny:
1. Zarezervujte si místo na tel. 257713076, 723603600 (recepce CKP Dobřichovice). Zde zadejte Vaše jméno, emailovou adresu a kontaktní telefon. V případě zrušení Vaší rezervace, prosím, zatelefonujte opět na recepci. 
 
2. Postup při platbě převodem na běžný účet, když zároveň potřebujete vystavit daňový doklad: 
Než uhradíte poplatek, zašlete svoji objednávku na e-mailovu adresu: uctarna@ckp-dobrichovice.cz  a v kopii na info@ckp-dobrichovice.cz, která musí obsahovat:
název a termín konání kurzu
jméno a příjmení účastníka
název společnosti (firmy) s uvedením IČO, DIČ, na které má být vystavena faktura
 
Na základě objednávky Vám obratem zašleme e-mailem fakturu. Až na základě zaslané faktury, proveďte platbu, a to nejpozději 31.5.2013. Originál faktury dostanete na místě, v den konání kurzu.
 
3. Postup při platbě převodem na běžný účet, když zároveň potřebujete vystavit potvrzení o přijaté platbě: 
Nejpozději do 31.5.2013 uhraďte poplatek za kurz převodem na účet:  255925822/0300, variabilní symbol: 210613, v poznámce uveďte jméno účastníka kurzu! Potvrzení o platbě přijaté na náš účet Vám na žádost vystavíme a předáme přímo na kurzu. 
 
4. Postup při platbě hotovostí na recepci Centra komplexní péče v Dobřichovicích:
Nejpozději 31.5.2013 uhraďte v hotovosti poplatek za kurz na recepci. Zde Vám na požádání vystavíme daňový doklad o zaplacení.
 

STORNO PODMÍNKY

Pokud jste poplatek již zaplatili a nemůžete se kurzu zúčastnit:  Omluvíte-li se na naší recepci 3 týdny před konáním kurzu, tj. do pátku 31. 5. 2013 do 20,00, bude Vám celá částka vrácena zpět. Vrácení částky po omluvě na recepci dále domlouvejte e-mailem na adrese uctarna@ckp-dobrichovice.cz  a v kopii na info@ckp-dobrichovice.cz. Pokud se neomluvíte nebo se omluvíte až po 31.5.2013, celá částka propadne našemu zařízení. V tomto případě můžete za sebe vyslat náhradníka.
Děkujeme za pochopení.