obrázek na pozadí
Škola chůze
Váš nákupní košík je prázdný.
Obejdi Prahu
Datum konání: květen - září 2024
Místo konání: okolí Prahy

Teď bude hodně práce okolo včel a následovat budou prázdniny, takže moc výletů asi nebude. Proto jsem vymyslela trasu okolo Prahy, kterou můžete jít kdy chcete, anebo jít jen její část, která je například blízko vašeho bydliště, nebo jste se tam chtěli jít vždycky podívat. Snad to bude pro vás motivace se maličko hýbat, ať nevyjdete z formy, a naopak jí získáte.

Když už na trasu vyrazíte, tak si zkuste stáhnout aplikaci Mapy.cz do telefonu a zapnout zde stopaře (návod pro ty, co nevědí, jak se používá je zde. Až trasu ujdete, tak mi jí prosím pošlete v odkazu mailem a já pak propojím všechny ušlé trasy a doufám, že nám to udělá kolo. Jestli vlastníte sportovní hodinky např. Garmin, Sunnto…, zkrátka takové, které dokáží zaznamenat trasu a následně ji zobrazit v mapě, tak s klidem použijte je a pak mi pošlete jen ten odkaz, nebo soubor s trasou. Kromě trasy můžete přidat i fotky, já z toho pak zkusím dát dohromady video s celou cestou přímo v mapě. Když víte, že vyrazíte na některou z tras, tak mi to klidně napište, já si ji tu odškrtnu a tam, co nikdo nevyrazí, zkusím jít já, ať to propojíme a máme z toho kolečko. V Roztokách je na trase přívoz (zde jsou časy, kdy jezdí, ať vás to zbytečně v cestě nebrzdí).

Zde je odkaz na celou trasu. Tu si můžete bez větších problémů uložit opět do aplikace Mapy.cz.

Kdo zvládne obejít celé kolo kolem Prahy, má u mě překvapení.

Do kdy to můžete stihnout? Nejlépe do 29. 9. 2024.

Když mi zbude čas a já uvidím, že stíhám, tak výlet vyhlásím, protože vás ráda uvidím i na živo. Jestliže budete mít nějaké problémy s trasou, dejte vědět, zkusím ho vyřešit, když to bude v mých silách.

Mějte se krásně a choďte

Katka Kolišová